Dobre biuro rachunkowe
Google+

dolnośląskie / Nowa Ruda

Województwo dolnośląskie leży na południowym zachodzie Polski. Jego stolicą jest Wrocław, a największymi miastami - poza Wrocławiem - Wałbrzych, Jelenia Góra i Legnica. Według danych GUS z grudnia 2015 r. na Dolnym Śląsku jest zarejestrowanych 357,1 tysięcy przedsiębiorców; stopa bezrobocia wynosi 8,6 procent. Gospodarka województwa rozwija się dynamicznie dzięki korzystnemu położeniu geograficznemu, wysokowykwalifikowanym pracownikom, dobremu szkolnictwu, korzystnym warunkom stwarzanym przez wiele samorządów, strefom ekonomicznym oraz parkom technologicznym. W regionie powstaje wiele firm z kapitałem polskim; tu także chętnie otwierają swoje oddziały firmy zagraniczne. Bez względu na wielkość firm, wszystkie muszą rozliczać się z podatków. Niektóre zatrudniają własnych księgowych, ale większość szuka dobrego, sprawdzonego i polecanego biura rachunkowego.

Biuro Rachunkowe Nowa Ruda.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy dolnośląskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Jawor, Świebodzice, Nowa Ruda, Polkowice, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Złotoryja, Boguszów-Gorce, Jelcz-Laskowice, Ząbkowice Śląskie, Chojnów, Trzebnica, Wołów, Strzelin, Brzeg Dolny, Góra, Milicz, Kowary, Syców, Bystrzyca Kłodzka, Kudowa-Zdrój, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Żerniki Małe, Tyniec Mały, Kąty Wrocławskie, Żmigród, Lwówek Śląski, Oborniki Śląskie, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównadolnośląskieNowa Ruda


 
 

   ID: 11400
Optimo Modo Sylwester Wieczorek

57-400 Nowa Ruda ( woj. dolnośląskie )
NIP: - - -


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(1)5 pkt

Opis firmy:
Biuro Rachunkowe rozpoczęło swoją działalność 1 czerwca 2014 roku. Jednak nasze doświadczenia zawodowe w oferowanych przez nas obszarach zdobywaliśmy o wiele dłużej.

W latach 1998 - 2014, przez ponad 15 lat pracy etatowej, nabywałem niezbędne umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie w zakresie obsługi księgowej, podatkowej i kadrowej, pracując jako księgowy, w renomowanych Kancelariach Podatkowych, o ugruntowanej pozycji na rynku.

W 2015 roku zostałem przyjęty w szeregi Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Stałem się członkiem zwyczajnym oraz sygnatariuszem Kodeksu zawodowej etyki w rachunkowości (nr w rejestrze członków 27-0498).
Wieloletnia współpraca z Agentami Ubezpieczeniowymi będącymi w swojej branży liderami na rynku oraz pośrednikami finansowymi pozwala na wypełnienie dwóch pozostałych obszarów działalności.

Przez lata zdobywana wiedza, umiejętności, a co najważniejsze doświadczenie, umożliwia wybranie rozwiązań oraz z szerokiej palety oferowanych produktów te, które w optymalny sposób zapewnią Państwu kompleksową i dopasowaną do indywidualnych potrzeb obsługę. Właściwy dobór produktów ubezpieczeniowych i finansowych oraz odpowiednie wprowadzanie rozwiązań na gruncie księgowości, kadr i podatków, poprzez optymalizację zobowiązań pozwoli Państwu pewniej i spokojniej zająć się własną dziedziną życia zawodowego i prywatnego.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
biuro rachunkowe, księgowość, podatki, kadry, płace, nowa ruda
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 11400   Wyświetleń: 350 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia

Polecaj profil w Google+  

Nowa Ruda - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 1886
Wszystkich: 6699072
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1142