Dobre biuro rachunkowe
Google+

łódzkie / Łódź

Województwo łódzkie leży w centralnej części Polski. Największymi miastami są: Łódź, która jest stolicą województwa, Piotrków Trybunalski i Pabianice. Duże znaczenie ma tu przemysł skupiony głównie w Łódzkim Okręgu Przemysłowym, Piotrkowsko-Bełchatowskim Okręgu Przemysłowym oraz Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Stopa bezrobocia w województwie w grudniu 2015 roku wynosiła 10,3 procent; w tym samym czasie istniało tu 241,5 tysiąca firm, w tym biura rachunkowe.

Biuro Rachunkowe Łódź.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy łódzkie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, Zduńska Wola, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Opoczno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Łask, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Brzeziny, Tuszyn. Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównałódzkieŁódź


 
 

   ID: 20201
Taxform Sp. z o.o.

90-224 Łódź ( woj. łódzkie )
NIP: 725-207-87-26


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(1)5 pkt

Opis firmy:
Biuro rachunkowe Taxform powstało na bazie wieloletnich doświadczeń w oferowaniu usług księgowych i doradztwa biznesowego. Naszym podstawowym celem działania jest zapewnienie profesjonalnej obsługi najbardziej wymagającym Klientom i dlatego dbamy o najwyższy poziom oferowanych przez nas usług.

Wykorzystując kompetencje w zakresie prowadzenia księgowości oraz doradztwa biznesowego stworzyliśmy pakiet usług obejmujący nie tylko podstawowe czynności księgowe, ale również pomoc w prowadzeniu Państwa firmy i efektywnym zarządzaniu nią. Zdając sobie sprawę z wyzwań, jakie stoją aktualnie przed przedsiębiorcą zapewniamy profesjonalne doradztwo biznesowe oraz nowy standard komunikacji z naszymi Klientami umożliwiający stały dostęp do danych finansowy, monitorowanie bieżącej kondycji finansowej i planowanie podatkowe.
Na rynku usług księgowych wyróżnia nas profesjonalizm. Jesteśmy zespołem osób posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zarówno uproszczonej jak i pełnej księgowości oraz w obsłudze kadrowo-płacowej przedsiębiorstw z różnych branż. Zapewniamy dodatkowo szczegółową weryfikację wszelkich dokumentów księgowych pod względem ich zgodności z obowiązującymi w Polsce przepisami dotyczącymi rachunkowości i podatków.

Stale podnosimy nasze kompetencje, poszerzamy zdobytą wiedzę i umiejętności poprzez śledzenie na bieżąco zmian w przepisach księgowych i podatkowych oraz uczestniczenie w kolejnych stopniach kursów zawodowych i szkoleniach, aby zapewnić naszym Klientom jak najwyższy poziom obsługi.
Dysponujemy rozwiązaniami informatycznymi gwarantującymi pełne bezpieczeństwo Państwa danych finansowych. Nasze usługi świadczymy w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie komputerowe w postaci systemu Comarch ERP Optima i SAGE Symfonia.

Wszystkie dane zapisywane są na bieżąco na zabezpieczonym serwerze, którym samodzielnie administrujemy. Ponadto cyklicznie wykonywane są kopie bezpieczeństwa. Dodatkowo, wypracowaliśmy wewnętrzne procedury dotyczące poziomu dostępu do danych klientów, a także regulacje dotyczące zabezpieczania dostępu i ujawniania ich tylko uprawnionym osobom.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych przez nas usług, zabezpieczające interesy naszych Klientów.

Naszym atutem są innowacyjne rozwiązania przyjęte w obszarze komunikacji z Klientami. Wiemy, jak ważny jest dostęp do bieżących informacji na temat wypracowanych przychodów, poniesionych kosztów, wysokości podatku, jaki powinien zostać odprowadzony i z tego względu oferujemy Państwu możliwość śledzenia tych informacji na bieżąco, poprzez kontakt z biurem obsługi a także wysyłamy alerty przypominające o najważniejszych terminach płatności np. ZUS i US.

Oferujemy także różnorodne możliwości odbioru dokumentów. Dbając o wygodę naszych Klientów proponujemy osobisty odbiór dokumentów przez naszego pracownika. Przewidujemy także rozwiązania tradycyjne polegające na przekazywaniu dokumentów za pośrednictwem kuriera (posiadamy pakiety darmowych przesyłek), nadawaniu dokumentów przesyłką pocztową lub dostarczaniu osobiście do naszej siedziby.

Wykorzystując posiadaną przez nas wiedzę z dziedziny prawa podatkowego i zarządzania przedsiębiorstwem oferujemy Państwu wsparcie w zakresie bieżącego zarządzania firmą, w szczególności wyboru rozwiązań usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz podejmowanych decyzji podatkowych. Pozostajemy stale do dyspozycji naszych Klientów w formie telefonicznej i mailowej, jak również w kontaktach osobistych.


Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
biuro rachunkowe łódź, biura rachunkowe łódź, księgowość łódź, tanie biuro rachunkowe łódź, usługi księgowe łódź, tanie biuro księgowe łódź, biuro rachunkowe cennik łódź,
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 20201   Wyświetleń: 347 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia

Polecaj profil w Google+  

Łódź - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 526
Wszystkich: 5367622
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,97
Głosów: 772