Dobre biuro rachunkowe
Google+

lubelskie / Lublin

Województwo lubelskie leży na wschodzie Polski, granicząc z Białorusią i Ukrainą. Siedzibą jego władz jest Lublin. Innymi dużymi miastami w regionie są: Biała Podlaska, Chełm i Zamość. Gospodarka województwa opiera się głównie na rolnictwie, przemyśle i turystyce. W grudniu 2015 r. bezrobocie wynosiło tu 11,7 procent, a w Lublinie 8,1 procent. W tym samym czasie w regionie istniało 173,2 tysiąca firm, w tym biura rachunkowe.

Biuro Rachunkowe Lublin.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy lubelskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, Tomaszów Lubelski, Łęczna, Krasnystaw, Hrubieszów, Międzyrzec Podlaski, Dęblin, Radzyń Podlaski, Włodawa, Janów Lubelski, Parczew, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównalubelskieLublin


 
 

   ID: 10363
Biuro Podatkowe Praktyk S.C.

20-077 Lublin ( woj. lubelskie )
NIP: - - -


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(0)0 pkt

Opis firmy:
Biuro rachunkowe założyłyśmy w 1995 roku jako spółkę cywilną. Znałyśmy się od dawna pracując w jednym pokoju w dziale kontroli podatkowej. Łączyło nas wspólne zainteresowanie branżą podatkową. Mamy ukończone studia na Wydziale Prawa i Administracji, posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC i dodatkowo certyfikat księgowy wydawany przez Ministerstwo Finansów, poświadczający kompetencje i kwalifikacje zawodowe.
Nasze biuro można zweryfikować w Centrum Informacji Księgowej, do którego trafiają firmy cechujące się nienaganną opinią, brakiem zaległości finansowych i posiadające wszystkie niezbędne uprawnienia oraz doświadczenie w prowadzeniu spraw księgowych.

Również doradzamy czytelnikom i publikujemy własne artykuły o tematyce podatkowej w prasie i na stronach internetowych wydawnictw Wiedza i praktyka, Portal FK oraz Mikroporady (szukaj „Krystyna Dąbrowska”). Szczególnie dumne jesteśmy z sukcesów w prowadzeniu sporów z Urzędem Skarbowym czy Urzędem Kontroli Skarbowej, w obronie naszego stanowiska.

Swoją pracę opieramy więc na rzetelności, fachowości i kompetencji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, rozpatrując wspólnie jego problemy. Od początku naszego istnienia na rynku mamy stałych Klientów, pomimo iż przenoszą niekiedy działalność na teren innych województw nie rezygnują z naszej współpracy. Szanujemy naszych Klientów i ich potrzeby, tak więc jakość oferowanych usług staramy się tak zorganizować, aby efekt końcowy pozwolił na zadowolenie i długotrwałe nawiązanie współpracy.

Świadczymy szeroki zakres doradztwa podatkowego w ramach opłaty za prowadzenie urządzeń księgowych.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
biuro rachunkowe, biuro podatkowe , księgowość , rachunkowość, lublin, , rzetelne biuro lublin, kadry, zus, doradca podatkowy , księgowa , zakładanie firm, interpretacje , odwołania , polecane biuro lublin, ,
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 10363   Wyświetleń: 331 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia

Polecaj profil w Google+  

Lublin - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 1982
Wszystkich: 6690955
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1142