Dobre biuro rachunkowe
Google+

małopolskie / Kraków

Województwo małopolskie leży w południowej części Polski; graniczy ze Słowacją. Siedzibą władz jest Kraków. Innymi dużymi miastami są: Tarnów i Nowy Sącz. Małopolska to region bardzo urozmaicony gospodarczo i krajobrazowo. Jest tu zlokalizowanych aż 6 parków narodowych i 11 krajobrazowych; województwo jest bardzo atrakcyjnie turystycznie. Są też 4 okręgi przemysłowe. W regionie jest wydobywana m.in. sól kamienna. Działa tu też kilka prestiżowych uczelni, m.in. Uniwersytet Jagielloński. W grudniu 2015 r. bezrobocie wynosiło 8,4 procent, natomiast w rejestrze REGON było zarejestrowanych 363 883 firm, w tym biura rachunkowe.

Biuro Rachunkowe Kraków.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy małopolskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Miechów, Brzeszcze, Niepołomice, Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównamałopolskieKraków


 
 

   ID: 10195
In Plus Biuro Audytorsko-Księgowe Lucyna Zych

31-828 Kraków ( woj. małopolskie )
NIP: - - -


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(4)15 pkt

Opis firmy:
Każdy klient obsługiwany jest indywidualnie, a znajomość Jego potrzeb, wymagań oraz możliwości ich spełnienia jest najważniejszym celem firmy.
Podstawowym celem firmy jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości. świadcząc usługi na rzecz różnych podmiotów, zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z klientem. Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy, unikamy szablonowego podejścia do klienta, co stanowi dla naszego Biura istotny atut. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. Szanując Państwa czas, bieżące kontakty ograniczamy do niezbędnego minimum, jednak zawsze służymy pomocą, a na życzenie Klienta również dojeżdżamy. Wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS) pozostawcie Państwo nam – załatwimy je w Państwa imieniu.
Nasza firma przykłada dużą wagę aby wszystkie informacje przekazywane zarówno od Państwa ja i do Państwa były bezpieczne dlatego stosujemy najnowocześniejsze metody zabezpieczania oraz transmisji danych. Dołożyliśmy wszelkich starań w celu ochrony uzyskanych przez nas danych poprzez wdrożenie niezbędnych środków i procedur.
W trosce o najwyższy poziom obsługi klienta pracownicy biura zobowiązani są do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez systematyczne szkolenie i samokształcenie.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
Firma nie zamieściła jeszcze słów kluczowych.
(Edytuj wpis , dodaj słowa kluczowe za darmo)

Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 10195   Wyświetleń: 349 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia

Polecaj profil w Google+  

Kraków - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 482
Wszystkich: 5367578
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,97
Głosów: 772