Dobre biuro rachunkowe
Google+

mazowieckie / Warszawa

Województwo mazowieckie sprzyja rozwojowi działalności gospodarczej. Pod koniec 2015 r. działało tam 766.030 firm, z których większość korzystała z usług biur rachunkowych i wie jak ważne jest znalezienie dobrego, sprawdzonego i polecanego biura rachunkowego. Ten serwis ma to ułatwić. Województwo mazowieckie znajduje się w środkowo-wschodniej części Polski. Siedzibą jego władz jest Warszawa. Innymi dużymi miastami są: Ostrołęka, Płock, Radom i Siedlce. Jest to region o najmniejszym bezrobociu, największej ilości osób zatrudnionych, najwyższym przeciętnym wynagrodzeniu i najwyższym PKB na województwo. Atutami mazowieckiego jest wysokowykwalifikowana kadra, przyciąganie kapitału krajowego i zagranicznego do stolicy, a także rolnictwo i turystyka.

Biuro Rachunkowe Warszawa.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy mazowieckie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sochaczew, Ząbki, Mława, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Piastów, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Kobyłka, Józefów, Sulejówek, Pułtusk, Pionki, Gostynin, Sokołów Podlaski, Sierpc, Kozienice, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Przasnysz, Garwolin, Łomianki, Grójec, Milanówek, Brwinów, Węgrów, Błonie, Szydłowiec, Warka, Radzymin, Góra Kalwaria, Ożarów Mazowiecki, Karczew, Maków Mazowiecki, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównamazowieckieWarszawa


 
 

   ID: 18020
Contabilita Sp. z o. o.

03-475 Warszawa ( woj. mazowieckie )
NIP: 522-303-71-78


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 17:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(1)5 pkt

Opis firmy:
Contabilita Sp. z o. o. jest warszawską firmą rodzinną której celem jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie księgowości, kadr i płac, a także różnorodnych rozwiązań podatkowych.

Satysfakcja ze współpracy jest fundamentem naszych wartości dlatego nasze biuro jest miejscem gdzie otrzymają Państwo nie tylko poprawne wyliczenia podatkowe czy rachunkowe, ale również dostęp do osób, które na bieżąco będą opiekowały się finansami Państwa firmy.

W kontaktach z przedsiębiorcami ważne dla Nas jest wzajemne zaufanie i przyjacielska relacja. Ufamy, że dyskrecja w połączeniu z fachową obsługą to wartości, którymi zdobędziemy Państwa zaufanie.

Prowadząc biznes stawiamy na osobisty kontakt, wsparcie Państwa działalności i zaangażowanie, tak by móc służyć konstruktywnym działaniem.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
Sprawozdanie, księgowość, książka podatkowa, biuro rachunkowe, optymalizacja podatkowa, oszczędzanie podatku, usługi prawne, kadry, płace, rozliczanie książki przychodów i rozchodów, rozliczanie ksiąg rachunkowych, tania księgowość, tanie biuro rachunkowe,
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 18020   Wyświetleń: 425 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia

Polecaj profil w Google+  

Warszawa - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 400
Wszystkich: 5363780
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,97
Głosów: 772