podkarpackie / Rzeszów

Województwo podkarpackie leży w południowo-wschodniej Polsce, granicząc z Ukrainą i Słowacją. Największymi miastami w województwie są: Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg i Krosno. Region jest atrakcyjny dla inwestorów nie tylko ze względu na korzystne położenie geograficzne, ale także z uwagi na turystykę (w szczególności w Bieszczadach oraz liczne zabytki), koncentrację przemysłu lotniczego oraz wydobycie kopalin. W podkarpackim działają specjalne strefy ekonomiczne oraz parki przemysłowe i technologiczne. W grudniu 2015 roku w województwie było zarejestrowanych 165.155 firm.

Biuro Rachunkowe Rzeszów.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy podkarpackie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Sanok, Jarosław, Jasło, Łańcut, Ropczyce, Przeworsk, Nisko, Leżajsk, Lubaczów, Nowa Dęba, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównapodkarpackieRzeszów


 
 

   ID: 17731
Ksiegowy24.eu Biuro Rachunkowe

35-505 Rzeszów ( woj. podkarpackie )
NIP: - - -


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(1)3 pkt

Opis firmy:
Misją Biura Rachunkowego Ksiegowy24.eu jest zapewnienie każdemu naszemu Klientowi wszechstronnej pomocy w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Cel ten realizujemy poprzez szeroką gamę usług księgowych, popartych globalnymi zasobami wiedzy i nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi.

Naszym Klientom oferujemy rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz sprawozdawczości dla Urzędu Statystycznego. Udzielimy kompleksowej pomocy w uzyskaniu dotacji ze środków unijnych oraz kredytów bankowych na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Idąc naprzeciw oczekiwań naszych Klientów, stale poszerzamy listę oferowanych przez nas usług. Przykładowo jako nieliczni w Rzeszowie prowadzimy e-księgowość. Nasi Klienci mają stały dostęp przez Internet, z dowolnego miejsca na świecie, do swoich ewidencji i ksiąg podatkowych.

Jeżeli kontrole prowadzone w Twojej Firmie są dla Ciebie stresujące i uciążliwe, zleć nam prowadzenie dokumentacji księgowej i udziel nam pełnomocnictwa. Będą się one wtedy odbywać w siedzibie naszego biura i to my na podstawie udzielonego pełnomocnictwa będziemy Cię reprezentować przed wskazanymi organami kontroli, np. kontrolą podatkową z Urzędu Skarbowego, kontrolą skarbową z UKS, kontrolami z ZUS, Inspekcji Pracy, itd.

Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie współpracę z Klientem opiera na partnerstwie, indywidualnym podejściu i wzajemnym zaufaniu. Skupiamy się na realizacji potrzeb Klientów, proponując profesjonalne i właściwe rozwiązania, które pomogą osiągnąć zamierzony cel.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji księgowej. Przedkłada się to na pełen profesjonalizm w obsłudze Klientów. Staramy się być zawsze dla Przedsiębiorców najlepszym partnerem w biznesie.

Kierujemy się przede wszystkim zasadą maksymalizacji korzyści Klienta, nastawieni jesteśmy na współpracę długoterminową, oferując najwyższą jakość obsługi.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
Firma nie zamieściła jeszcze słów kluczowych.
(Edytuj wpis , dodaj słowa kluczowe za darmo)

Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 17731   Wyświetleń: 434 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia


Rzeszów - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 908
Wszystkich: 8287929
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1287