Dobre biuro rachunkowe
Google+

śląskie / Gliwice

Województwo śląskie leży na południu Polski. Graniczy z Czechami i Słowacją. Charakteryzuje się największym w Polsce uprzemysłowieniem, niewielką powierzchnią przy dużej liczbie ludności; jest także jedynym województwem, w którym ilość miast na prawach powiatu przewyższa liczbę powiatów. Jest to związane z istnieniem wielu dużych miast w GOP oraz ROW. Największe miasta na Śląsku to: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska i Rybnik. Największe znaczenie dla gospodarki województwa mają przemysł i usługi. W grudniu 2015 r. działało tu 465.779 firm, a stopa bezrobocia wynosiła 8,2 procent. Wszystkie te firmy, bez względu na ich wielkość i obroty, muszą rozliczać się z podatków. Część zatrudnia księgowych, ale większość szuka dobrego, sprawdzonego i polecanego biura rachunkowego, zwykle w Internecie.

Biuro Rachunkowe Gliwice.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy śląskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównaśląskieGliwice


 
 

   ID: 16304
Fineko Biuro Rachunkowe

44-122 Gliwice ( woj. śląskie )
NIP: 6311017980


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(3)13 pkt

Opis firmy:
Jesteśmy bardzo solidną firmą. U nas Klient czuje się wobec organów podatkowych absolutnie bezpiecznie. Przez 20 lat nie mieliśmy z organami oraz klientami żadnych spraw spornych. Ewentualne błędy (któż ich nie robi) zawsze załatwiane są polubownie. Mamy świetną opinię w Urzędach Skarbowych oraz w ZUS. Wszystko to jest weryfikowalne. Mamy pracowników, którzy pracują u nas wiele lat, niektórzy od początku istnienia naszej firmy. Nasze ceny są takie jak na rynku. Prowadzimy wszystko jeśli chodzi o księgowość oraz kadry i płace. Zatem oferta jest kompleksowa i profesjonalna. Serdecznie zapraszamy do nas. U nas klienci również są wieloletni.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
księgowość
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 16304   Wyświetleń: 459 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia

Polecaj profil w Google+  

Gliwice - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 1350
Wszystkich: 6032509
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,97
Głosów: 772