Dobre biuro rachunkowe
Google+

śląskie / Zabrze

Województwo śląskie leży na południu Polski. Graniczy z Czechami i Słowacją. Charakteryzuje się największym w Polsce uprzemysłowieniem, niewielką powierzchnią przy dużej liczbie ludności; jest także jedynym województwem, w którym ilość miast na prawach powiatu przewyższa liczbę powiatów. Jest to związane z istnieniem wielu dużych miast w GOP oraz ROW. Największe miasta na Śląsku to: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska i Rybnik. Największe znaczenie dla gospodarki województwa mają przemysł i usługi. W grudniu 2015 r. działało tu 465.779 firm, a stopa bezrobocia wynosiła 8,2 procent. Wszystkie te firmy, bez względu na ich wielkość i obroty, muszą rozliczać się z podatków. Część zatrudnia księgowych, ale większość szuka dobrego, sprawdzonego i polecanego biura rachunkowego, zwykle w Internecie.

Biuro Rachunkowe Zabrze.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy śląskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck, Wisła, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównaśląskieZabrze


 
 

   ID: 21143
Biuro Rachunkowe Simply Tax

41-800 Zabrze ( woj. śląskie )
NIP: - - -


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(1)5 pkt

Opis firmy:


Biuro Rachunkowe\"Simply Tax\"posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych i średnich firm. Nasze doświadczenie jest dla Państwa najlepszą rekomendacją. Prowadzimy księgowość wielu firmom o bardzo zróżnicowanych profilach, od ryczałtu ewidencjonowanego, poprzez książkę przychodów i rozchodów, po księgę handlową. Pełny zakres kadrowo-płacowy. Swoją wiedzę na temat księgowości, kadr i płac uzupełniamy na bieżąco poprzez szkolenia i stałą pracę. Oferowane przez nasze biuro usługi są w pełni oparte na stale zmieniających się przepisach prawa.

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
biuro rachunkowe Zabrze, księgowość Zabrze, kadry Zabrze, biuro rachunkowe Śląsk, podatki Zabrze, Biuro podatkowe Zabrze, płace Zabrze, książka podatkowa Zabrze, rozliczenia VAT Zabrze
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 21143   Wyświetleń: 347 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia

Polecaj profil w Google+  

Zabrze - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 145
Wszystkich: 5444367
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,97
Głosów: 772