warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Województwo warmińsko-mazurskie leży na północnym - wschodzie Polski, od północy granicząc z Rosją oraz w jednym punkcie z Litwą. Siedzibą jego władz jest Olsztyn. Dużymi miastami w województwie są też Elbląg i Ełk. Atutami Warmii i Mazur jest piękna przyroda, przede wszystkim polodowcowe jeziora, a także zabytki oraz produkty regionalne. Jest to region przede wszystkim turystyczny i na turystyce opiera się w znacznej mierze jego gospodarka. Zapewne jest to jedna z przyczyn wysokiej stopy bezrobocia mierzonej na koniec grudnia 2015 r. - 16,3 procent. Jednocześnie w tym czasie liczba firm zarejestrowanych w rejestrze REGON (bez rolników indywidualnych) wynosiła 123,9 tys.

Biuro Rachunkowe Olsztyn.

Sprawdzone biura rachunkowe w okolicy warmińsko-mazurskie
 województwo:  miasto lub nazwa firmy:
Większe miasta w tym województwie:
Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Działdowo, Pisz, Braniewo, Olecko, Lidzbark Warmiński, Morąg, Nidzica, Gołdap, Pasłęk, Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Dobre Miasto, Lubawa, Nie ma Twojego miasta ? - użyj wyszukiwarki.

Strona głównawarmińsko-mazurskieOlsztyn


 
 

   ID: 19834
Biuro Rachunkowe Barbara Chmielowiec

10-840 Olsztyn ( woj. warmińsko-mazurskie )
NIP: 867-110-27-89


Biuro otwarte:
  pn-pt:  8:00 - 16:00
Oceń ten wpis:    
   

gł:(0)0 pkt

Opis firmy:
I. Prowadzimy obsługę księgową pełną i uproszczoną oraz kadrowo-płacową: osób fizycznych,fundacji, stowarzyszeń (NGO), szkól, przedszkoli, żłobków.

II. Prowadzimy: księgi handlowe, książkę przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, rejestry VAT, ewidencję środków trwałych i ewidencję wyposażenia, dokumentację kadrowo-płacową.

III. Sporządzamy: deklaracje VAT, deklaracje ZUS, sprawozdania GUS, deklaracje PIT, listy płac .

IV. Co nas wyróżnia : bezpłatny odbiór dokumentów od klienta, odbieramy telefony od klientów także po godzinach pracy oraz w soboty i niedziele, z klientami spotykamy się w godzinach dla nich dogodnych również w soboty i niedziele.

V. Zapewniamy: rzetelne prowadzenie dokumentacji księgowej (ksiąg handlowych, KPiR, ryczałtu), terminowe składanie wymaganych deklaracji PIT i VAT do Urzędu Skarbowego, terminowe składanie wymaganych deklaracji do ZUS.

VI. Zapewniamy: pełne zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów naszych klientów

Zakres podstawowych usług:
Pomoc w formalnościach związanych z rejestracją nowej firmy.
Prowadzenie KPiR. Doradztwo podatkowe. Reprezentacja firmy w US i ZUS.
Prowadzenie pełnej rachunkowości. Optymalizacja podatkowa. Dokumentacja cen transferowych.
Prowadzenie spraw kadrowych. Doradztwo prawne. Szkolenia.

Słowa kluczowe:
biura rachunkowe Olsztyn, biuro rachunkowe Olsztyn, KPiR Olsztyn, ryczałt Olsztyn, księgowość Olsztyn, prowadzenie książki przychodów i rozchodów Olsztyn, biuro rachunkowe Dajtki, księgowość Dajtki, kancelaria księgowa Dajtki, rzetelne biuro rachunkowe Olsztyn, tanie biuro rachunkowe Olsztyn, prowadzenie rozliczeń Olsztyn, cennik biuro rachunkowe Olsztyn, ,
Mapa dojazdu we wpisie PREMIUM

Pełna prezentacja danych teleadresowych we wpisie PREMIUM
(Ten komunikat nie pojawia się w PREMIUM)

  ID: 19834   Wyświetleń: 321 Edytuj wpis   |   Zgłoś do usunięcia


Olsztyn - inne biura księgowe w tym mieście 


Strona główna | Regulamin | Dodaj biuro rachunkowe
Znajdź dobre biuro rachunkowe w swojej okolicy.
Odwiedziny dzisiaj: 119
Wszystkich: 6777240
Potrzebujesz pomocy?


Ocena: 4,98
Głosów: 1273